فعالیت فعلی شرکت در حیطه فروش انواع جوجه گوشتی، بوقلمون، پولت و بذر چغندر می باشد.
اسکناس تاریخ آخرین قیمت روز آخرین به روز رسانی تغییرات 24h

دلار - صرافی

۱۴۰۲/۰۳/۱۷

43,500 تومان (0%)

53 ثانیه قبل

- (0)

اردک

اشتراک گذاری این مقاله در شبکه های اجتماعی :

اردک

فروش اردک پکنی در کلیه سنین و ارسال به سراسر کشور در شرکت آریا منتخب پارسیان انجام می شود.
اردک های پکنی یکی از محبوب ترین نژادهای اردک در سراسر کشور می باشند. این اردک­ها چند منظوره هستند و برای تولید گوشت و تخم استفاده می­شوند. این پرنده بیش از حد مهربان نسبت به صاحبان خود هستند و به عنوان حیوانات خانگی نیز نگهداری می­شوند.
این نژاد اردک ابتدا از جنوب شرقی آسیا در چین سپس در سال 1872 در آمریکا و در سراسر جهان محبوب شدند. پس از رسیدن به آمریکا، این اردک ها تبدیل به محبوب ترین گونه اردک شدند.

اردک-پکنی

ویژگی­های ظاهری اردک پکنی

اردک های پکنی یکی از زیباترین نژادهای اردک هستند. این پرندگان بزرگ سفید که در سنین جوجه به رنگ زرد هستند. با بزرگ شده این پرنده رنگ آن از زرد به سفید تغییر می­کند، در صورتیکه رنگ پا اردک با تغییر سن عوض نمی­شود. برخی از جوجه اردک­ها بخصوص در جنس ماده نقاط سیاه در صورت خود دارند.
اردک­های پکنی بدن نسبتا گردی دارند که نشان می­دهد عمدتا این پرنده برای گوشت آن پرورش داده می­شود.

اندازه و وزن

اردک های بالغ نر با نگهداری طولانی وزنی حدود ده کیلوگرم، در حالیکه اردک ماده حدود 9 کیلوگرم وزن می گیرند. جوجه اردک ها چند ماه پس از تخلیه در مزرعه پرورشی وزنگیری قابل توجهی خواهند داشت. برای خرید جوجه اردک با بالاترین نرخ رشد با واحد فروش اردک این شرکت تماس حاصل نمایید.

خلق و خوی اردک پکنی

اردک های پکنی جذابترین نژاد اردک هستند، زیرا این پرندگان بیش از حد غیر تهاجمی هستند. اردک­های پکنی از صاحبان خود لذت می برند، به ویژه کسانی که این پرندگان را به عنوان حیوان خانگی تهیه می نمایند.
اگر چه این پرندگان می توانند تا حدودی پر سر و صدا باشند، آنها را می توان همراه با سایر گونه های اردک و مرغ نگهداری نمود. اردک های پکنی بسیار محتاط هستند، آنها به شدت از تهدیدات در محیط اطرافشان باقی می مانند و به منظور شناسایی تهدیدات دریغ نخواهند کرد. اردک­ ماده بسیار مراقب جوجه­های خود می­باشد، آنها از کمک به جوجه های خود لذت می برند.

طول عمر

اردک های پکنی در مقایسه با سایر گونه های اردک، عمر طولانی مدت دارند. به طور متوسط اردک های پکنی در مزرعه می توانند بین 8 تا 12 سال زندگی کنند، زیرا این اردک ها سخت و مقاوم در برابر بیماری هستند.

تولید تخم اردک

اردک پکنی ماده سالانه حدود 200 تا 300 تخم می­گذارد، تخم­های این پرنده سفید و بزرگ هستند. جوجه های پکنی با سن 5 تا 6 ماهگی شروع به تخمگذاری می­کنند. مانند سایر پرندگان، آب و هوای سرد بر چرخه تخمگذاری اردک تاثیر می گذارد.
در حالت ایده آل، اردک های پکنی بین 8 تا 10 ساعت نور کافی برای تولید تخم نیاز دارند. تخم اردک پس از ده روز برای انکوباسیون قابل استفاده هستند. گرچه اردک­های ماده برای نشستن روی تخم اصلا مشتاق نیستند.

تخم اردک پکنی

تولید گوشت

اردک ها پکنی یک نژاد اردک چند منظوره هستند که مقدار مناسب تخم و گوشت را تولید می کنند. گوشت این پرندگان منبع فراوان پروتئین است، این گوشت تیره و طعم متمایز خوشمزه­ای دارد.
اردک های پکنی آماده برای کشتار حدود شش هفته است. به طور متوسط هر اردک گوشتی وزنی حدود 3 کیلوگرم دارد. برخی از اردکها می توانند بیش از 5 کیلوگرم وزن داشته باشند. اردک های پکنی دارای افزایش سریع وزن هستند، به خاطراین ویژگی مردم این اردک ها را به طور انحصاری برای گوشت پرورش می­دهند.
این اردک ها برای افزایش گوشت ارزان تر هستند زیرا آنها به سرعت بالغ می شوند و از این رو شما هزینه خوراک کمتری صرف می کنید. واحد فروش اردک شرکت آریا منتخب آمادگی لازم برای ارائه جوجه در سنین مختلف جهت پرورش در سراسر ایران را دارا می­باشد.

گوشت-اردک

مراقبت از اردک پکنی

این پرندگان بسیار راحت هستند زیرا تقریبا در هر محیطی رشد می کنند. نگهداشتن آنها می تواند بسیار ساده با مسکن مناسب، غذا و تغذیه مناسب باشد. اگر چه برخی از بیماری ها بر روی این پرندگان تاثیر می گذارد، اما برای این اردک­ها بسیار سخت است که در بسیاری از شرایط تسلیم شوند.

تغذیه

پروتئین یکی از حیاتی ترین مواد مغذی برای اردک پکنی به ویژه اردک گوشتی است. پروتئین به این پرنده کمک می کند تا عضلات بزرگ داشته باشند و به سرعت بالغ شوند و در عرض چند ماه آماده تخمگذاری یا کشتار شوند. اردک ماده نیز نیاز به مقدار زیادی از خوراک غنی از پروتئین دارند، زیرا پروتئین به افزایش تولید تخم کمک می کند و کیفیت کلی تخم اردک را بهبود می بخشد.
این پرندگان بزرگ هستند و به همین دلیل آنها نیاز به کلسیم برای استخوان قوی تر جهت رشد دارند تا وزن عظیم خود را تامین کنند. کلسیم همچنین در اردک ماده برای داشتن تخم با پوسته سالم کمک می کند. اضافه کردن مکمل­های کلسیم به خوراک اردک برای افزایش مصرف کلسیم پرندگان را در نظر بگیرید.
بهترین تغذیه برای اردک پکنی باید مواد مغذی، ویتامین ها و انواع مواد معدنی برای رشد سالم داشته باشد. غذاهای خوب برای ارائه به اردک های پکنی شامل جو، برنج، اقلام غذایی مانند انگور نیز دارای بارهای ویتامین C هستند که به بهبود سنتز پروتئین در اردک کمک می کند. ویتامین C همچنین سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد، و پرندگان کمتر آسیب پذیر به بیماری هستند. مهمتر از همه، مصرف غذاهای غنی از ویتامین C به حذف علائم استرس در اردک های پکنی کمک می کند.

آب مصرفی اردک پکنی

به غیر از غذا، اردک ها نیاز به آب سالم مانند دیگر پرندگان سالن دارند. داشتن آب در سالن به پرندگان کمک خواهد کرد که در ماه های تابستان از کم آبی بدن جلوگیری کنند. علاوه بر این اردک ها از آب برای خنک شدن پرهای خود لذت می برند. یک حوضچه آب در سالن خود داشته باشید تا اردک ها به عنوان شنا در سالن از آن استفاده نمایند.

مطالب مهم دیگر:

فروش جوجه شترمرغ

فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه مرغ بومی گلپایگانی

فروش جوجه اردک پکنی

فروش جوجه کبک

فروش جوجه بلدرچین

فروش تخم مرغ

فروش خوراک طیور

فروش بذر پیاز

فروش بذر چغندر

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا به این مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هفده =

مهم: قیمت دولتی و اتحادیه جوجه گوشتی با نامه بین 15.900 تا 16.900 تومان می باشد.


محصول آخرین میانگین قیمت + تغییر 24h مشاهده
جوجه یک روزه گوشتی  1402/3/16 22,438  ( 0) مشاهده
جوجه بومی  1402/3/16 93,429  ( 0) مشاهده
اردک  1402/3/16 47,750  ( 0) مشاهده
مرغ زنده  1402/3/16 59,000  ( 0) مشاهده
مرغ کشتار  1402/3/16 80,500  ( 0) مشاهده
خروس زربال  1402/3/16 26,250  ( 0) مشاهده
خروس آرین  1402/3/16 16,600  ( 0) مشاهده
تخم مرغ  1402/3/16 44,250  ( 0) مشاهده
کبک  1402/3/16 46,833  ( 0) مشاهده
جوجه بوقلمون  1402/3/16 123,834  ( 0) مشاهده
شتر مرغ زنده  1402/3/16 1,319,786  ( 0) مشاهده
بلدرچین زنده  1402/3/16 15,250  ( 0) مشاهده
پولت  1402/3/16 54,825  ( 0) مشاهده