خواص اضافه کردن آب پنیر به جیره غذایی مرغان۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

خواص اضافه کردن آب پنیر به جیره غذایی مرغان۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

اریا منتخب پارسیان

فصل سرما، همراه با کاهش بازدهی مرغ های تخمگذار و تولید تخم مرغ همراه می باشد. به همین دلیل افزودن آب پنیر به خوراک طیور خصوصا جیره مرغ تخمگذار در فصل سرما بعنوان یک منبع طبیعی و پروبیوتیک ارزش بسیار زیادی دارد. زیرا از یک سو هزینه های خوراک شما را کاهش می دهد واز سوی دیگر با تقویت بدن مرغ ها به شما کمک می کند که استرس سرمایی را در طیور خود مدیریت نمایید.

تحقیقات علمی نشان داده است که افزودن آب پنیر به خوراک طیور می تواند بیش از پنجاه درصد میزان تخم گذاری آن ها را افزایش دهد و حتی ضخامت پوسته و میانگین وزنی تخم های گذاشته شده را افزایش دهد و کلسترول زرده را نیز کاهش دهد. به نظر می رسد دلیل این بهبود، خواص پروبیوتیکی آب پنیر می باشد یعنی با بهبود شرایط دستگاه گوارشی پرنده و تحریک سیستم ایمنی باعث اسانتر شدن هضم غذا و جذب مواد معدنی و ویتامین ها شده است.

در نتیجه افزودن آب پنیر به جیره غذایی مرغ تخمگذار به بالارفتن راندمان آن ها در فصول سرد سال کمک می نماید.

 

***************************************

 

 

فروش جوجه شترمرغ

فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه مرغ بومی گلپایگانی

فروش جوجه اردک پکنی

فروش جوجه کبک

فروش جوجه بلدرچین

فروش تخم مرغ

فروش خوراک طیور

تماس با پشتیبانی فروش

۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱

۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

فروش بذر پیاز

فروش بذر چغندر

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 17 =

اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
انتخاب نوع محصول
Filters Sort
۱ ۲ ۸
آخرین اخبار
لیست قیمت فروش انواع جوجه 15-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 13-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 11-2-1400 اهمیت تولید نژادهای مرغ بومی  (بخش اول) راهنمای خرید جوجه شترمرغ قیمت جوجه شترمرغ تعیین جنسیت در شترمرغ با استفاده از تکنیک های مختلف در سنین متفاوت پرورش مرغ بومی - چشم انداز روشن فروش مرغ تخمگذار بلدرچین ها را بشناسیم مزیت 3Dplus برای کشاورزی برنامه ساخت سالن پرورش مرغ مناسب غذای مرغ تخمگذار چیست؟ چگونه از مرغهای تخمگذار در مزرعه کوچک مراقبت کنیم؟ چگونه می توان مرغداری خوب ساخت؟ کنجاله سویا در دان مرغ قیمت انواع جوجه 29 بهمن99 نحوه راه اندازی تجارت مرغداری - برای مبتدیان پرورش بوقلمون بیوتی بررسی وضعیت پرورش بلدرچین در ایران پوشال مناسب برای کف سالن جوجه باید چه شرایطی داشته باشد اصول تهویه در سالنهای مرغداری مرغ کرچ چیست و چگونه می توان آن را متوقف کرد؟ قیمت انواع جوجه در 20بهمن99 چگونه تولید تخم مرغ تخمگذار را بالا نگه داریم 5 نژاد برتر مرغ تخمگذار راهنمای راه اندازی یک مرغداری راه اندازی مزرعه شترمرغ به زبان ساده شترمرغ ها را بهتر بشناسید! مرغ در چند ماهگی تخمگذار میشه؟ تغذیه مرغ بومی تخم گذار پرورش قوغاز پلت چی هست اصلا!!! درصورت گیر کردن تخم در مقعد مرغ تخمگذار باید چه کرد مرغ تخمگذار صنعتی آشنایی با شترمرغ آشنایی با مرغ آشنایی با پرورش بلدرچین و سود دهی آن آشنایی با پرورش کبک خلاصه یی از مزایای پرورش بوقلمون جایگزین آنتی بیوتیک در طیور جدول قیمت انواع طیور 4 بهمن 99