فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

 فروش جوجه مرغ نژاد پلیموت راک فروش جوجه یک روزه تا آماده به تخم بومی پلیموت راک فروش جوجه یک روزه پلیموت با راندمان تخم گذاری۲۲۰تا  ۲۴۰ در سال محصولی با کیفیت و پرسود برای پرورش دهنده جهت کسب اطلاعات تماس حاصل نمایید

مرغ بومی

شماره ها جهت تماس و اطلاعات بیشتر در ۳ شعبه تهران و اصفهان و مشهد

شعبه اصفهان : ۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹ _ ۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

شعبه تهران  :   ۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱ _ ۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

شعبه مشهد:   ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳

خطوط تلفن ثابت تهران و اصفهان و مشهد☎️

☎️۰۳۱۳۴۴۱۹۸۷۹

☎️۰۲۱۸۸۴۷۸۳۵۱

☎️۰۵۱۳۷۱۳۹۰۳۷

کانال تلگرامی ما را به دوستان خود معرفی کنید با لینک زیر

?@ariamontakhab

سایت های شرکت اریا منتخب جهت مطالعه مطالب فوق اموزشی و حرفه ای برای پرورشانواع طیور

www.ariamp.com

www.ariamontakhab.com

مرغ بومی

مرغ پلویموت راک

مرغ پلویموت راک یک نژاد دوگانه مناسب برای تولید گوشت و تخم مرغ است. مرغ پلیوموت راک در ایالات متحده ایجاد شده است. این نژاد نیز بعنوان نام دیگری مانند سنگها یا سنگهای پر شده شناخته شده است. با رنگ های مختلف می آید و پرندگان هاردی سرد و یک نژاد بزرگ برای مزرعه کوچک یا برای بالا بردن در حیاط خلوت می باشند. پلاسموت راک در اواسط قرن نوزدهم در نیو انگلستان توسعه یافت و برای اولین بار در سال ۱۸۴۹ به عنوان یک نژاد ظاهر شد. بیشتر کشاورزان آنها را به عنوان یک نژاد دوگانه مورد استفاده قرار می دهند و برای هر دو توانایی تخم گذاری گوشت و تخم مرغ ارزشمند هستند

مرغ بومی

فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens

.

اولین مرغ پلیوموت راک محدود شد و بعدا بعد از آن گونه های دیگری نیز توسعه یافتند. این نژاد در ایالات متحده و برخی کشورهای دیگر بسیار محبوب است. دلیل اصلی محبوبیت آن کیفیت آن است. مرغ پیلموت راک یک نژاد مزرعه برجسته است که برای سختی، پرورش و سلامت و تولید عالی گوشت و تخم مرغ محبوب است. بسیاری از گونه های مرغ پلویموت راک از صلیب هایی حاوی برخی از پس زمینه های نیاکان به عنوان گونه های ممنوعه توسعه یافته بودند. در اوایل توسعه این نژاد، نام پلیوموت راک اشاره به یک پرنده محدود داشت. اما از آنجا که گونه های بیشتری توسعه یافتند، به دلیل عدم تمایل به نژاد تبدیل شد. در طول دهه ۱۹۲۰، پرنده Plymouth Rock یکی از نژادهای پایه برای صنعت گوشتی بود. راک Barred Plymouth Rock نیز برای هک ژنتیکی که به طور گسترده ای به عنوان یک ماده در ساخت مصنوعی پرواز استفاده می شود، مطرح شده است.

مرغ بومی

مشخصات

فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens

مرغ های پلیموث راک دارای گونه های مقاوم، طولانی مدت و بزرگتر هستند. بعضی از گونه های این نژاد عمدتا برای گوشت تولید می شوند و برخی از انواع لایه های خوب هستند. جوجه های قطبی پیلموت دارای یک سینه نسبتا عمیق کامل هستند و دارای عقب بلند هستند. پاها و رنگ پوست آنها زرد است. بدون پاهای در پاهای خود. مرغ ها یک شکم عمیق و کامل دارند و نشانه ای از لایه خوب است. مرغ های پلیموت راک دارای چشم های خالدار هستند، چهره آنها قرمز با لبه گوش های قرمز است و دارای یک گلدان زرد روشن است. آنها یک شانه دارند و اندازه شانه متوسط ​​است. پرهای آنها کوتاه و نسبتا آزادانه برگزار می شوند اما نه تا زمانی که به راحتی برهم زدن. پرهای کوچک مرغ مانند پرهای جوجه کودک نرم و نرم هستند.

مرغ بومی

این نژاد مرغ بومی دارای انواع رنگ است. به عنوان مثال، مرغ بالغ Plymouth Rock دارای وزن بالغ به ۸
پوند و وزن مرغ حدود ۷.۵ پوند است. تولید تخم مرغ بسته به گونه های پرنده متفاوت است. اما به طور متوسط، مرغ ها در حدود ۴ تخم مرغ در هفته نگهداری می کنند.

مرغ سرخ مایل به قرمز، جوجه های قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه مرغ، ویژگی های مرغ پلویموت، جوجه های مرغی پلایموت، حقایق مرغ پلویموت، مرغ تخم مرغ پلایموت، مرغ دریایی Plymouth، جو مرغ، مرغ

رفتار / دماسنج
سربازان و مرغ های پیلیموت را آرام می کنند و با حیوانات و دیگر حیوانات مانند حیوانات خانگی به راحتی زندگی می کنند. آنها مودبانه و دوستانه در طبیعت هستند و معمولا حتی زمانی که محدود هستند. اما اگر خوش شانس باشند، می توانند آزادانه در مرتع پرورش و یا در باغچه سوار شوند. مرغ های پیلیموت به ندرت در محیط مناسب به بدن مادر می روند و مادران خوبی هستند.

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

مرغ بومی

فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens

پلیموت راک | مشخصات نژاد
نام زارع Plymouth Rock
نامهای دیگر سنگها، سنگهای تخریب شده
نژاد هدف هدف دوگانه
خرس قحطی Temperament Tempering Well، Calm، Docile، به راحتی دسته بندی شده، دوستانه
نوع نژاد سنگین (۳.۵ کیلو)
فروتنی رحم
شانه تک شانه
Tolerance آب و هوا All Climates (بسیار مقاوم در برابر سرما)
تخم مرغ رنگی قهوه ای
اندازه تخم مرغ بزرگ
بهره وری تخم مرغ بستگی به گونه های پرندگان (به طور متوسط، حدود۴/۵ تخم مرغ در هفته)
پاها پر شده
سنگهای پر از نابودی و سنگهای سفید معمول هستند. همه انواع دیگر نادر است.
گونه های Barred، buff،

مرغ بومی

 مرغ دریایی Barred Plymouth Rock به خوبی به عنوان یک مرغ دارای دو وظیفه قوی شناخته شده است، زیرا آنها برای پرورش تخم مرغ در طول سال و همچنین تولید گوشت مناسب هستند. ریشه های مرغ سرخ شده Plymouth Rock در Dominique آمریکا دروغ می گویند. مدتها قبل از تشخیص رسمی از نژاد های طیور در استاندارد APA، پرندگان ممنوعه ای از نیو انگلیس Dominiques، Plymouth Country Fowls و Plymouth Rocks نامیده می شدند. در اولین نمایشگاه مرغداری آمریکایی در بوستون در سال ۱۸۴۹، دو Dominique و Plymouth Rocks نمایش داده شد، اما تمایز بین آنها قطعا فازی بود. هر دو گل رز و شانه های تک در هر دو گله دیده می شود.

مرغ بومی

در سال ۱۸۶۵، یک کراس بین خروس Dominique و مرغ سیاه Cochin ساخته شد، یا، طبق گفته های دیگر، آن مرغ سیاه Java بود. یا شاید هر دو. چهار سال بعد، یک مرغ پلویموت را در نمایشگاه Worcester، Massachusetts نمایش داد. تمایز بین Rock Plymouth و Dominique در سال آینده در نمایشگاه مرغداری کشور نیویورک ساخته شد. پرندگان شکسته شده، متوسط ​​تا بزرگ، که به عنوان پرندگان ممنوعه به عنوان سنگهای پلیموت وارد شدند. با توصیف های جداگانه خود، هر دو Dominique و Barred Plymouth Rock در Standard در سال ۱۸۷۴ وارد شدند، هرچند که Rock Barred Plymouth بدون شک بسیاری از Dominiques یکبار مصرف را جذب کرد. برخی از نویسندگان علاوه بر افزودن Black Cochin و Java، گفته اند که Malay Game، Dorking، Langshan، Brahma، Black Minorca و سایرین وارد این مخلوط شده اند. چندین فرد اعتقاد به توسعه این نژاد داشتند.

مرغ بومی

مرغ سرخ شده Plymouth Rock به سرعت به محبوبیت رسید، که کمی سنگین تر از Dominique و تولید کننده عالی گوشت و تخم مرغ است. راک Barred Plymouth Rock به طور گسترده ای در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفت. از طریق جنگ جهانی دوم، Barred Plymouth Rock شایع ترین مزرعه مزرعه در ایالات متحده بود و توسط برخی از “Hereford از جهان مرغ” نامیده می شود. سویه های مختلفی که در تولید گوشت یا تخم مرغ تخصص دارند و همچنین Rock Barred Plymouth در چنین جوجه های گوشتی به عنوان یک خروس نیوهمپشایر با یک مرغ بال مرغ بالمث روبرو می شود. این نیز مورد علاقه در میان علاقه مندان، که به سختی برای پرورش دقیق، رنگ کامل به استاندارد کار می کرد.

چندین رنگ دیگر نیز توسعه یافت. راک سفید Plymouth توسط سال ۱۸۸۸ از یک ورزش ممنوعه توسعه داده شد. در نهایت این گونه ها به شدت برای تولید سریع گوشت و لاشه سنگین تر انتخاب شدند. سنگ سفید پایه و اساس جوجه های تولید شده در حال توسعه صنعتی است.
تبلیغات

راک Barred Plymouth Rock محبوبیت زیادی به عنوان یک نژاد دو منظوره به دست آورد. یک پرنده هاردی حتی در هوای سرد، همچنین مودبانه، خیره کننده و فعال است. هر دو راکت و مرغ دارای یک حامل راست هستند و پرندگان شیک و زیبا هستند. مرغ ها مرده اند و مادران خوب هستند. مرغ همچنین تخم مرغ قهوه ای روشن را در طول دور سالم نگه می دارد. این پرنده دارای بدن طولانی و گسترده ای با پستان متوسط ​
​است. زردرنگ Barred Rock به زودی به جوجه های گوشتی در سن ۸ تا ۱۲ هفته می رسد. جرثقیل وزن می کند تا ۹.۵ پوند و مرغ تا ۷.۵ پوند. پرورش دهندگان سنگ های پر شده باید از پرندگان دارای وزن کم، اجسام کوچک، باریک و دم بالا جلوگیری کنند.

رنگ Barred Plymouth Rock مشخص است. محدودیت در پرها به پوست ادامه می دهد. در خروس، میله های سیاه و سفید از عرض برابر و به نوک تیره پایان می رسند. در مرغ، میله های سیاه و سفید کمی بزرگتر از نور است، به طوری که خروس به نظر می رسد کمی سبک تر در رنگ. همپوشانی پرها نیز یک رنگ خفیف خفیف ایجاد می کند. چشم ها خلیج قرمز هستند، و شانه ها، خاردارها و موهای زرد رنگ قرمز روشن هستند. کله، شانکس و انگشتان پا زرد هستند

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken
فروش جوجه مرغ نژاد پلیموت فروش جوجه یک روزه تا آماده به تخم بومی پلیموت فروش جوجه یک روزه پلیموت با راندمان تخم گذاری ۲۴۰ در سال محصئلی بل کیفیت و پرسود برای پرورش دهنده جهت کسب اطلاعات تماس حاصل نمایید

آریا منتخب پارسیان خرید و فروش جوجه بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک ،

آریا منتخب پارسیان

شرکت آریا منتخب پارسیان با بیش از ۱۰سال سابقه در زمینه پرورش طیور،به ویژه شترمرغ ، بوقلمون افتخار دارد به لطف پروردگار قدمی در راستای پیشرفت کشور عزیزمان ایران داشته باشد. این شرکت درزمینه تولید و فروش کلیه فرآورده های به دست آمده از شترمرغ و بوقلمون و مرغ بومی آماده خدمتگذاری می باشد.

فروش شترمرغ ‘گردن آبی۱۰روزه۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

جهت مطالعه مقالات در مورد پرورش انواع جوجه بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک به بخش مقالات سایت مراجعه کنید

جهت استعلام به روزترین قیمت و ارزانترین قیمت انواع جوجه  بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک و طیور به فروشگاه دام و طیور سایت مراجعه کنید.

 

فروش مرغ بومی

 

 

فروش بوقلمون گوشتی

 

راهنمای پرورش   شترمرغ

دفتر تهران

جهت استعلام قیمت روز جوجه شترمرغ

آدرس :تهران، سهروردی شمالی، بن بست بیشه

شماره شرکت: ۸۸۴۳۳۱۹۶ ۰۲۱

پشتیبانی فروش انواع جوجه  بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک و طیور :

۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱

۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

 

جهت استعلام به روزترین قیمت و ارزانترین قیمت انواع جوجه  بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک و طیور به فروشگاه دام و طیور سایت مراجعه کنید.۰۹۱۲۷۲۰۵۲۵۸

دفتر اصفهان

جهت استعلام قیمت روز جوجه شترمرغ

آدرس : اصفهان،خیابان جابر انصاری،ابتدای ۵آذر،ساختمان رسول،طبقه دوم،واحد۴

شماره شرکت: ۰۳۱۳۴۴۱۹۸۷۹

پشتیبانی فروش انواع جوجه  بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک و طیور :

۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

جهت استعلام به روزترین قیمت و ارزانترین قیمت انواع جوجه  بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک و طیور به فروشگاه دام و طیور سایت مراجعه کنید.

دفتر مشهد

جهت استعلام قیمت روز جوجه شترمرغ

آدرس : مشهد،خیابان کلاهدوز۴۸،منفرد

تلفن:۹-۰۵۱۳۷۱۳۹۰۳۷

شماره همراه : ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳

جهت استعلام به روزترین قیمت و ارزانترین قیمت انواع جوجه  بوقلمون ، شترمرغ ، مرغ بومی ، مرغ بلک استار، مرغ ال اس ال ، مرغ تخمگذار ، اردک ، بلدرچین ، کبک و طیور به فروشگاه دام و طیور سایت مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =

اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
بایگانی
قیمت روز انواع محصولات آریا منتخب پارسیان - جوجه انواع طیور - خوراک طیور - بذر چغندر - بذر پیاز و انواع دیگر بذر
 
طیورحداقل(تومان)حداکثر(تومان)میانگینتاریخ
1399
راس4800490049509/9
پلاس4700480047509/9
فلکس4700480047509/9
هوبارد4600470046509/9
کاب 4600470046509/9
آرین3400350034509/9
بومی2000210021509/9
جهادی2200230022509/9
کاکلی2300240023509/9
مشکی2300240023509/9
مرغ گوشتی زنده تهران1360013700136509/9
مرغ گوشتی کشتار تهران2090021000295009/9
تخم مرغ نطفه دار و خوراکی بومی(کارتنی)2900002900002900009/9
اردک یک روزه پکنی3200330032509/9
اردک 15 روزه پکنی6500700062509/9
اردک زنده (کیلویی)1500015000150009/9
اردک کشتاری (کیلویی)3000030000300009/9
کبک یک روزه4000410041509/9
کبک یک ماهه90001000095009/9
کبک دو ماهه1300014000135009/9
کبک سه ماهه2000021000215009/9
کبک چهار ماهه 2800029000285009/9
کبک پنج ماهه3000031000305009/9
کبک تخمگذار35000 36000355009/9
کبک زنده (کیلویی)55000 56000555009/9
کبک لاشه (کیلویی)6500066000655009/9
خروس بومی65000 70000625009/9
جوجه یک ماهه تا تخمگذار محلی9000 950092509/9
جوجه 2 ماهه تخمگذار محلی20500 17500170009/9
جوجه سه ماهه تخمگذار محلی23000 25000240009/9
جوجه 4 ماهه تخمگذار محلی2500030000275009/9
جوجه 6 ماهه تخم گذار محلی4500047000460009/9
شترمرغ 5 روزه 3200003200003200009/9
شترمرغ 14 روزه4000004000004000009/9
شترمرغ 20 روزه4500004500004500009/9
شترمرغ یک ماهه5500005500005500009/9
شترمرغ دو ماهه8500008500008500009/9
شترمرغ 3 ماهه1200000120000012000009/9
شترمرغ چهار ماهه1400000140000014000009/9
شترمرغ زنده اصفهان4200042000420009/9
شترمرغ زنده تهران4300043000430009/9
شترمرغ زنده مشهد4200042000420009/9
پوست کراست شترمرغ گرید 15500005500005500009/9
پوست کراست شترمرغ گرید 250000050000500009/9
پوست کراست شترمرغ گرید 345000045000355009/9
جوجه بلدرچین یک روزه سنگین1300130013009/9
جوجه بلدرچین یک روزه
فوق سنگین
1400140014009/9
جوجه بلدرچین 45 روزه5800 600059009/9
بلدرچین زنده اصفهان2350023900237009/9
بلدرچین زنده تهران2400024500242509/9
بلدرچین زنده مشهد2300023500232509/9
جوجه بوقلمون بیوتی
یک روزه فوق سنگین
2600027000265009/9
جوجه بوقلمون بیوتی
فوق سنگین یک روزه وارداتی
0000000000000000009/9
جوجه بوقلمون بیوتی
فوق سنگین یک ماهه
5500056000555009/9
جوجه بوقلمون برنز یک روزه 27000 28000275009/9
جوجه بوقلمون برنز یک ماهه4800049000485009/9
جوجه بوقلمون بوربون یک روزه 4500046000455009/9
جوجه بوقلمون بوربن یک ماهه8500087000860009/9
بوقلمون بیوتی زنده اصفهان3700037000370009/9
بوقلمون بیوتی زنده تهران3800038000380009/9
بوقلمون بیوتی زنده مشهد3700037000370009/9
بوقلمون برنز زنده تبریز (ماده)2300023000230009/9
بوقلمون برنز زنده تبریز (نر)2800028000280009/9
تخم نطفه دار 90 درصد برنز7000750072509/9
پولت صنعتی 90 روزه2900032000305009/9
تخم مرغ تهران (کیلویی)1450014500145009/9
بذر چغندر (ترک ) 1400000140000014000009/9
بذر چغندر (آلمان)2600000260000026000009/9
بذر پیاز زرد زتا6500006500006500009/9
بذر پیاز سفید مینروا3850000385000038500009/9

فروش جوجه شترمرغ

مقالات پرورش بوقلمون - بوقلمون بيوتي , بوقلمون_گوشتي , بوقلمون گوشتي , خريد بوقلمون BUT6 , بوقلمون بومي , بوقلمون بيوتي , بوقلمون صنعتي , بوقلمون ارگانيك , بوقلمون سفيد , بوقلمون بيوتي 6 , بوقلمون بيوتي فوق سنگين , بوقلمون محلي شمال , خريد بوقلمون گوشتي در ورامين , فروش بوقلمون فرانسوي , فروش جوجه بوقلمون يكماهه در ورامين , بوقلمون بي يو تي در اروميه , قيمت جوجه بوقلمون بي يو تي , قيمت جوجه بوقلمون پانزده روزه , قيمت جوجه بوقلمون 15 روزه , حمل بوقلمون بيوتي زنده در ورامين , بوقلمون گوشتي در ورامين , خريد و فروش بوقلمون در ورامين, فروش بوقلمون گوشتي در ورامين , بوقلمون بيوتي 6 , خريدار جوجه بوقلمون but , جوجه يكماهه بوقلمون در ورامين , پرورش بوقلمون, جوجه بوقلمون , بوقلمون بيوتي 6 فوق سنگين, بوقلمون بيوتي 6 , قيمت جوجه بوقلمون بي يو تي , پرورش بوقلمون , جوجه بوقلمون, بوقلمون برنز , بوقلمون برنز آمريكايي , بوقلمون برنز انگليسي , بوقلمون برنز انگليس , بوقلمون برنز آمريكا , بوقلمون برنز كانادا , بوقلمون برنز ماسوله , بوقلمون برنز انگليس يكماهه , بوقلمون برنز فرانسوي , بوقلمون برنزآمريكا , بوقلمون برنز انگليسي 35 روزه , بوقلمون برنزه , بوقلمون برنز , مرغ , مرغ بومي , مرغ بومي گلپايگاني , مرغ بومي تخمگذار , تخمگذار , مرغ تخمگذار , جوجه مرغ بومي , جوجه تخمگذار بومي , مرغ بومي 5 ماهه , مرغ 5 ماهه , مرغ 5 ماهه بومي گلپايگان , مرغ بومي گلپايگان اصل , مرغ لوهمن قهوه , مرغ لومهن , مرغ بومي بلك , مرغ بومي گوشتي , مرغ بومي گلپايگاني , مرغ ال اس اس, مرغ پولت , نيمچه مرغ بومي , مرغ بومي محلي , بلدرچين , بلك استار , پليموت راك , مرغ بومي بلك , مرغ بومي بلك استار , مرغ بلك استار , مرغ , مرغ بومي تخمگذار , مرغ بومي محلي , نيمچه مرغ , نيمچه , نيمچه دو ماهه بلك , مرغ لوهمن قهوه , مرغ لوهمن , مرغ لوهمن دم طلايي , شترمرغ , شترمرغ پرواري , شترمرغ هچري يكماهه دوماهه , شترمرغ مولد , شترمرغ پرواري , شترمرغ استراليايي , شترمرغ ايران , شترمرغ آفريقايي , شترمرغ تربت حيدريه , شترمرغ اصفهان , شترمرغ يكماهه , شترمرغ روغن , روغن شترمرغ , شترمرغ زرينشهر , شترمرغ هچري , شترمرغ گيلان , شترمرغ گردن آبي , شترمرغ گوشتي , شترمرغ نر , شترمرغ ماده , شترمرغي , شترمرغ 45 روزه , شترمرغ من , شترمرغ دوماهه , شترمرغ فارس , شترمرغ داران ايران , شترمرغ كانادايي , شترمرغ كردستان , شترمرغ كانادايي در اصفهان , شترمرغ استان فارس , شترمرغ خراسان جنوبي , شترمرغ كانادايي , قيمت بوقلمون , قيمت طيور, قيمت جوجه بوقلمون بيوتي , قيمت جوجه بوقلمون 15 روزه , حمل بوقلمون بيوتي زنده در ورامين , بوقلمون گوشتي در ورامين , خريد و فروش بوقلمون در ورامين , قيمت جوجه يكروزه تخمگذار , قيمت جوجه يكروزه , قيمت جوجه بوقلمون بيوتي 6 , قيمت جوجه يكروزه گوشتي , قيمت جوجه گوشتي , قيمت جوجه رزروي , قيمت جوجه اردك , قيمت جوجه غاز , قيمت جوجه اردك يك روزه در گيلان , قيمت جوجه اردك 20 روزه , قيمت جوجه بومي , بوقلمون بيوتي , قيمت مرغ , قيمت شترمرغ , قيمت شترمرغ گيلان , قيمت شترمرغ شمال , شترمرغ , شترمرغ هچري يكماهه , شترمرغ هچري دوماهه , شترمرغ مولد , شترمرغ ايراني ,شترمرغ ايران , شترمرغ پرواري , مرغ پولت , مرغ ال اس ال , نيمچه مرغ , نيمچه , نيمچه دوماهه بلك , مرغ بومي بلك , مرغ بومي بلك استار , مرغ بلك استار , مرغ بومي تخمگذار ,

09123968671

09121986651

فروش جوجه مرغ بومی

آریا منتخب پارسیان

فروش جوجه بوقلمون

09131005836

09131007689