مزیت ۳Dplus برای کشاورزی

مزیت ۳Dplus برای کشاورزی

priming 3Dplus  چیست؟ مزیت ۳Dplus برای کشاورزی

 

بذر سه بعدی برای ترقی و بهبود رشد اولیه سیستم برگ چغندرقند تولید شده است.

شرایط آب و هوایی همیشه برای ظهور زمینه چغندرقند مطلوب نیست. برای مقابله با این شرایط دشوار ،این شرکت priming 3Dplus را توسعه داده است. ۳Dplus روند جوانه زنی بذر چغندرقند را پشتیبانی و تسریع می کند. ما برای رساندن دقیق بذر به حالت جوانه زنی از روش درمانی خاصی استفاده می کنیم.

بنابراین بذرهایی که ۳Dplus  هستند سه روز زودتر از بذرهای دیگر جوانه می زنند.

این کار در شرایطی که رشد و جوانه زنی دشوار بوده ارزش بنیادی خود را نشان داده است.

هرچه سرعت ظهور جوانه در مزرعه بیشتر باشد ، رشد چغندر قند بهتر است:

 

با هر روز به دست آمده از ظهور زودرس برگ های چغندر، عملکرد قند افزایش می یابد.

توسعه اولیه دستگاه برگ به سرکوب علف های هرز کمک خواهد کرد.

نهال ها وقتی که دوره ظهور مزرعه کوتاه است ، تنش کمتری را تجربه می کنند.

این گونه نهال چغندر نسبت به تعدادی از شرایط در زمان ظهور مزرعه کاملاً حساس است. روند جوانه زنی می تواند توسط تنشهای غیرزیستی مانند آب اضافی ، دمای پایین خاک یا یخ زدگی و ساختار نامطلوب خاک به خطر بیفتد. قارچ ها یا آفات حیوانات باعث استرس بیوتیکی می شوند که همچنین می توانند رشد را به تأخیر بیندازند و منجر به از بین رفتن گیاه شوند.

 

بذر Strube به طور مخصوص و تکی بسته بندی شده است!

 

بذر انواع چغندرقند Strube در یک ورق پلاستیکی محصور شده تا از هر واحد بذر در برابر رطوبت تا زمان کاشت محافظت کند. بذر مانده و همچنین واحدهای باز نشده و مهر و موم شده باید همانطور که روی بسته توضیح داده شده ذخیره شود.

بذر اولیه با عملکرد بالا ، به عنوان مثال بذر ۳Dplus ، باید با مراقبت ویژه ای تحت مراقبت و نگهداری قرار گیرد. برای کشاورزان در آلمان ، این شرکت هر ساله یک آزمایش رایگان کیفیت بذر ارائه می دهد.

 

***********************************************************

 

بذر چغندر

فروش جوجه شترمرغ

فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه مرغ بومی گلپایگانی

فروش جوجه اردک پکنی

فروش جوجه کبک

فروش جوجه بلدرچین

فروش تخم مرغ

فروش خوراک طیور

تماس با پشتیبانی فروش

۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱

۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

۰۹۱۲۶۴۵۰۶۸۴

۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

فروش بذر پیاز

فروش بذر چغندر

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =

اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
انتخاب نوع محصول
Filters Sort
۱ ۲ ۸
آخرین اخبار
لیست قیمت جوجه 19-2-1400 لیست قیمت فروش انواع جوجه 15-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 13-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 11-2-1400 اهمیت تولید نژادهای مرغ بومی  (بخش اول) راهنمای خرید جوجه شترمرغ قیمت جوجه شترمرغ تعیین جنسیت در شترمرغ با استفاده از تکنیک های مختلف در سنین متفاوت پرورش مرغ بومی - چشم انداز روشن فروش مرغ تخمگذار بلدرچین ها را بشناسیم مزیت 3Dplus برای کشاورزی برنامه ساخت سالن پرورش مرغ مناسب غذای مرغ تخمگذار چیست؟ چگونه از مرغهای تخمگذار در مزرعه کوچک مراقبت کنیم؟ چگونه می توان مرغداری خوب ساخت؟ کنجاله سویا در دان مرغ قیمت انواع جوجه 29 بهمن99 نحوه راه اندازی تجارت مرغداری - برای مبتدیان پرورش بوقلمون بیوتی بررسی وضعیت پرورش بلدرچین در ایران پوشال مناسب برای کف سالن جوجه باید چه شرایطی داشته باشد اصول تهویه در سالنهای مرغداری مرغ کرچ چیست و چگونه می توان آن را متوقف کرد؟ قیمت انواع جوجه در 20بهمن99 چگونه تولید تخم مرغ تخمگذار را بالا نگه داریم 5 نژاد برتر مرغ تخمگذار راهنمای راه اندازی یک مرغداری راه اندازی مزرعه شترمرغ به زبان ساده شترمرغ ها را بهتر بشناسید! مرغ در چند ماهگی تخمگذار میشه؟ تغذیه مرغ بومی تخم گذار پرورش قوغاز پلت چی هست اصلا!!! درصورت گیر کردن تخم در مقعد مرغ تخمگذار باید چه کرد مرغ تخمگذار صنعتی آشنایی با شترمرغ آشنایی با مرغ آشنایی با پرورش بلدرچین و سود دهی آن آشنایی با پرورش کبک خلاصه یی از مزایای پرورش بوقلمون جایگزین آنتی بیوتیک در طیور