🔵مقدار آب مصرفی طیور چقدر است09131007689
اريا منتخب پارسيان

فروش جوجه بوقلمون

پرداخت انلاين ثبت سفارش

 Ostrich chicken sales

کوتاه از آریا منتخب

 

این شرکت اریا منتخب پارسیان دارای نماد و نشانه ملی و توسعه تجارت الکترونیک برای ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد09123968671  شرکت اریا منتخب پارسیان با حدود 10سال سابقه در زمینه پرورش شترمرغ و بوقلمون، افتخار دارد به لطف پروردگار قدمی در راستای پیشرفت کشور عزیزمان ایران داشته باشدSell chicken turkey. این شرکت درزمینه تولید و فروش کلیه فرآورده های به دست آمده از شترمرغ Ostrich chicken salesو بوقلمون آماده خدمتگزاری می باشد.Selling laying hens درصورت تمایل به همکاری و ارائه نظرات LSL Chicken Salesسازنده تان مار را در جریان بگذارید.فروش جوجه بوقلمون|فروش جوجه شترمرغ|کوتاه از آریا منتخب.فروش مرغ تخم گزار.

اطلاعات بیشتر

اخبار و مقالات

 

پرورش و عرضه|فروش جوجه شترمرغ

Ostrich chicken sales

شزکت آریا منتخب پارسیان پرورش دهنده شترمرغ هایی با کیفیت در مزارع مختلفی چون ورامین،اصفهان،مشهد،و....جهت سهولت عرضه به مشتری

صادر کننده جوجه شترمرغ به خاورمیانه

ارسال جوجه شترمرغ به اقصی نقاط کشورProductive ostriches با کمترین میزان تلفات

مشاوره رایگان حهت پرورش و جیره بندی

خریدار پرواری با بهترین قیمت

کشتار روزانه شترمرغ و عرضه گوشت به صورت جزیی،عمده،بسته بندی

 

تولید و صادر کننده چرم

Leather manufacturer and exporter

 

خریدار چرم خام شترمرغ،گاو،گوسفند،بز

انجام تمامی مراحل تولید چرم در کارخانجات چرم شرکت آریا منتخب پارسیان

ارایه چرم در رنگ های Ostrichمختلف و دلخواه مشتری

عرضه چرم در بسته بندی های کاملا ایمن و قابل حمل و جابه جایی به سهولت

صادر کننده چرمی با کیفیت و مطلوب

ارایه نمونه به مشتری

 

پرورش و توزیع| فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه بوقلمون

Sell chicken turkey

شزکت آریا منتخب پارسیان پرورش دهنده توزیع بوقلمون با کیفیت در مزارع مختلفی چون ورامین،اصفهان،مشهد،و....جهت سهولت عرضه به مشتری

فروش بوقلمون وارداتی

پرورش بوقلمون در سالن واقع در ورامین

Turkey breeding

توزیع جوجه بوقلمون در نژادهای مختلف

مشاوره رایگان جهت پرورش و جیره بندی

ارسال جوجه بوقلمون به نقاط مختلف کشور با حداقل تلفات

حریدار بوقلمون پرواری با بهترین قیمت
عرضه دان بوقلمون
 

پرورش و توزیع جوجه مرغ بومي وادك پكني فروش جوجه اردك|فروش جوجه مرغ بومي

توزیع جوجه مرغ بومي و اردك پكنيBuy Duckling
پرورش اردك پكني در سالن واقع در ورامین
فروش جوجه مرغ بومي در نژادهای مختلف

فروش مرغ تخم گزار

Selling laying hens

Native chicken chickens

مشاوره رایگان جهت پرورش و جیره بندی

ارسال جوجه مرغ بومي به نقاط مختلف کشور با حداقل تلفات

;پرواری با بهترین قیمت خريد&

عرضه دان مرغ بومي اردك و جيره رايكان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مقدار آب مصرفی طیور چقدر است09131007689

 

سایت دوم اریا منتخب پارسیان

 

09131007689

 

09131005836
مقدار آب مصرفی طیور تحت تاثیر یک سری از فاکتور ها یا عوامل قرار می گیرد. #سن پرنده مهمترین فاکتوری است که بر مقدار آب مصرفی طیور تاثیر می گذارد. به عبارت بهتر با افزایش وزن پرندگان یا طیور مقدار آب مصرفی آنها نیز افزایش پیدا می کند. عامل بعدی که بر مقدار آب مصرفی طیور تاثیر گذار می باشد، دمای لانه یا سالن پرورشی می باشد، به طوری که با افزایش دمای سالن، انتظار داریم که مقدار آب مصرفی نیز افزایش پیدا کند.
همچنین #کیفیت و طعم آب مرغداری، بر مقدار آب مصرفی طیور تاثیر میگذارد. استفاده از آب شور در تغذیه جوجه های گوشتی باعث می شود که پرنده ها مقدار خوراک مصرفی خود را کاهش بدهند و البته چنین اتفاقی باعث کاهش سرعت رشد و میزان تولید تخم در آنها خواهد شد.
نکته جالب توجه این است که پرندگان برای رسیدن به حداکثر پتانسیل ژنتیکی خود نیازمند مصرف مقدار کافی آب میباشند. به همین دلیل است که در سالن های مرغداری ، آب خوری ها در نزدیکی دانخوری ها نصب میشوند تا طیور به راحتی به آب مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.
#تراکم سالن یا تعداد جوجه در واحد سطح نیز میتواند بر مقدار آب مصرفی طیور تاثیرگذار باشد. زمانی که جوجه ها به دلیل تراکم بالا و یا کم بودن تعداد آب خوری ها و یا مسدود بودن نیپل ها مجبور به مبارزه و رقابت بر سر منابع آب میشوند ، در آن صورت شاهد کاهش و یا توقف مصرف خوارک در سالن خواهیم بود. چرا که جوجه ها بدون مصرف آب قادر به مصرف خوراک خود نخواهند بود. مصرف آب در زمان استفاده از خوراک های تجاری و مرسوم که که دارای مقدار زیادی ماده خشک می باشند دارای اهمیت بسیاری می باشد. اما زمانی که پرنده های شما از سیزیجات و یا چراگاه های تازه تغذیه مینمایند در آن صورت اهمیت مصرف آب سرانه در مقایسه با زمانی که از دانه های خشک و یا پلت تغذیه می شوند، کاهش پیدا میکند.
اما زمانی که آب با کیفیت را در مقدار مناسب در اختیار پرنده هایتان قرار می دهید می بایستی که مقدار آب مصرفی روزانه طیور را زیر نظر داشته و یادداشت کنید. چراکه کاهش ناگهانی مصرف آب در این حالت میتواند دلیلی بر بروز بیماری در گله شما باشد.
در روش های پرورش متراکم جدید و نوین، در هر متر مربع ۲۰ پرنده نگهداری و پرورش داده می شود که در چنین شرایطی هر پرنده گرمای زیادی را در اطراف خود احساس می کند. بنابراین در پرورش با تراکم بالا تامین مقدار مناسب آب با کیفیت از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.
در حالت استاندارد ، انتظار بر این است که مقدار آب مصرفی مرغ های تخمگذار در مقایسه با جوجه های گوشتی بیشتر باشد چراکه جوجه های گوشتی تا سن ۶ هفتگی نگهداری شده و سپس روانه کشتارگاه می شوند و این در حالی است که طیور تخمگذار نزدیک به ۶۰ هفته نگهداری و پرورش داده می شوند و در این مدت ممکن است که وزن آنها در مقایسه با جوجه های گوشتی  بیشتر شود.
همچنین در مزارع پرورش مرغ گوشتی و یا مرغ مادر انتظار بر این است که مقدار آب مصرفی خروس ها بیشتر از مرغ ها باشد. همچنین رطوبت نسبی نیز بر مقدار آب مصرفی طیور تاثیر گذار می باشد . به طوری که اگر مقدار رطوبت نسبی سالن بیش از اندازه زیاد باشد در آن صورت مقدار آب مصرفی طیور نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
اما سوال اصلی این است که یک قطعه مرغ روزانه چه مقدار آب مصرف میکند؟ جواب دادن به این سوال با توجه به توضیحات فوق اندکی سخت می باشد!  اما میتوان گفت که یک مرغ با سایز متوسط که در دمای ۳۰ درجه سانتی گراد پرورش و نگهداری می شود روزانه نزدیک به ۵۰۰ سی سی ( نیم لیتر) آب مصرف می کند. اما نکته مهم این است که وقتی که دمای سالن به بالای ۳۰درجه سانتی گراد می رسد در آن صورت مقدار آب مصرفی طیور نیز میتواند ۵۰ درصد افزایش پیدا کند. این بدان معنا است که در آفریقای جنوبی و در فصل تابستان هر قطعه مرغ با اندازه متوسط روزانه ۷۵۰ سی سی آب مصرف می کند.
✅خوب !! اگر شما در چنین جایی فقط چند قطعه پرنده نگهداری کنید در آن صورت مشکل چندانی برای تامین آب مورد نیاز پرندهای خانگی تان نخواهید داشت اما تصور کنید که یک مرغداری صنعتی که دارای ۳۰۰۰۰۰ قطعه پرنده می باشد! روزانه به چه مقدار آب آشامیدنی برای مزرعه خود نیاز خواهد داشت؟ با ضرب کردن عدد ۳۰۰۰۰ ( سی هزار) بر ۷۵۰ سی سی ريال شما به رقم ۲۲۵۰۰ لیتر آب مصرفی دست خواهید یافت!! یعنی چنین مزرعه ای روزانه نزدیک به ۲۲۵۰۰ لیتر آب نیاز خواهد داشت!استفاده از آب شور در تغذیه جوجه های گوشتی باعث می شود که پرنده ها مقدار خوراک مصرفی خود را کاهش دهند و این امر باعث کاهش سرعت رشد خواهد شد.

 

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر👇🏻📲

 

 

09131007689

 

09131005836

 

 

قیمت جوجه 1روزه بلک استاره تا سن تخمگذار

 

فروش جوجه مرغ 1روزه بلک استار با تخفیف ویژه روی تعداد بالا

 

فروش جوجه بوقلمون بیوتی6فوق سنگین1ماهه

کانال تلگرامی ماwink

https://t.me/ariamontakhab

 درصورت بروزهرگونه  مشکل در ورود به کانال تلگرامی ما به شماره 09131007689 پیام دهید

شعبه اول آریا منتخب پارسیان
 
آدرس :تهران، سهروردی شمالی
شماره شرکت: 88433196 021
شماره همراه :09123968671
09126450684
09121986651
 
 
شعبه دوم آریا منتخب پارسیان
آدرس : اصفهان،خیابان جابر انصاری،ابتدای 5آذر،ساختمان رسول،طبقه دوم،واحد4
شماره شرکت: 03134419879
شماره همراه : 09131005836

شعبه سوم آریا منتخب پارسیان
 
آدرس : مشهد،خیابان کلاهدوز48،منفرد
تلفن:9-05137139037
شماره همراه : 09151006923
شماره حساب آریا منتخب پارسیان
شماره کارت وحساب اریا منتخب
تمامی شمار کات ها و حساب ها
بنام اقای اسماعیل عباسی می باشد
بانک ملی حساب0107630566008
بانک ملی کارت :6037997240514746
بانک صادرات حساب:0104773581000
بانک صادرات کارت:6037691591867478

اخرین مطالب نوشته شده

logo-samandehi