واکسیناسیون جوجه ها به محض ورود به سالن09131005836
اريا منتخب پارسيان

فروش جوجه بوقلمون

پرداخت انلاين ثبت سفارش

 Ostrich chicken sales

کوتاه از آریا منتخب

 

این شرکت اریا منتخب پارسیان دارای نماد و نشانه ملی و توسعه تجارت الکترونیک برای ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد09123968671  شرکت اریا منتخب پارسیان با حدود 10سال سابقه در زمینه پرورش شترمرغ و بوقلمون، افتخار دارد به لطف پروردگار قدمی در راستای پیشرفت کشور عزیزمان ایران داشته باشدSell chicken turkey. این شرکت درزمینه تولید و فروش کلیه فرآورده های به دست آمده از شترمرغ Ostrich chicken salesو بوقلمون آماده خدمتگزاری می باشد.Selling laying hens درصورت تمایل به همکاری و ارائه نظرات LSL Chicken Salesسازنده تان مار را در جریان بگذارید.فروش جوجه بوقلمون|فروش جوجه شترمرغ|کوتاه از آریا منتخب.فروش مرغ تخم گزار.

اطلاعات بیشتر

اخبار و مقالات

 

پرورش و عرضه|فروش جوجه شترمرغ

Ostrich chicken sales

شزکت آریا منتخب پارسیان پرورش دهنده شترمرغ هایی با کیفیت در مزارع مختلفی چون ورامین،اصفهان،مشهد،و....جهت سهولت عرضه به مشتری

صادر کننده جوجه شترمرغ به خاورمیانه

ارسال جوجه شترمرغ به اقصی نقاط کشورProductive ostriches با کمترین میزان تلفات

مشاوره رایگان حهت پرورش و جیره بندی

خریدار پرواری با بهترین قیمت

کشتار روزانه شترمرغ و عرضه گوشت به صورت جزیی،عمده،بسته بندی

 

تولید و صادر کننده چرم

Leather manufacturer and exporter

 

خریدار چرم خام شترمرغ،گاو،گوسفند،بز

انجام تمامی مراحل تولید چرم در کارخانجات چرم شرکت آریا منتخب پارسیان

ارایه چرم در رنگ های Ostrichمختلف و دلخواه مشتری

عرضه چرم در بسته بندی های کاملا ایمن و قابل حمل و جابه جایی به سهولت

صادر کننده چرمی با کیفیت و مطلوب

ارایه نمونه به مشتری

 

پرورش و توزیع| فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه بوقلمون

Sell chicken turkey

شزکت آریا منتخب پارسیان پرورش دهنده توزیع بوقلمون با کیفیت در مزارع مختلفی چون ورامین،اصفهان،مشهد،و....جهت سهولت عرضه به مشتری

فروش بوقلمون وارداتی

پرورش بوقلمون در سالن واقع در ورامین

Turkey breeding

توزیع جوجه بوقلمون در نژادهای مختلف

مشاوره رایگان جهت پرورش و جیره بندی

ارسال جوجه بوقلمون به نقاط مختلف کشور با حداقل تلفات

حریدار بوقلمون پرواری با بهترین قیمت
عرضه دان بوقلمون
 

پرورش و توزیع جوجه مرغ بومي وادك پكني فروش جوجه اردك|فروش جوجه مرغ بومي

توزیع جوجه مرغ بومي و اردك پكنيBuy Duckling
پرورش اردك پكني در سالن واقع در ورامین
فروش جوجه مرغ بومي در نژادهای مختلف

فروش مرغ تخم گزار

Selling laying hens

Native chicken chickens

مشاوره رایگان جهت پرورش و جیره بندی

ارسال جوجه مرغ بومي به نقاط مختلف کشور با حداقل تلفات

;پرواری با بهترین قیمت خريد&

عرضه دان مرغ بومي اردك و جيره رايكان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

واکسیناسیون جوجه ها به محض ورود به سالن09131005836

https://t.me/ariamontakhab

۱ - برونشیت : بهترین روش واکسیناسیون برای بیماری برونشیت ، روش اسپری و بدنبال آن ، روش قطره چشمی میباشد . در اسپری ،  قطرات واکسن ، در ملتحمه چشم و البته ، اغلب در سایتهای سلول های قسمت فوقانی دستگاه تنفس ، یعنی نای قرار گرفته ، و یک ایمنی لوکال و موضعی ایجاد می نماید ؛ یادمان باشد یک قانون کلی در مورد بهترین روش واکسیناسیون برای یک بیماری وجود دارد ، و آن این است که هر بیماری در هر کجای بدن طیور ایجاد گردد ، بهترین روش واکسیناسیون این است که واکسن آن بیماری را در آن قسمت یا دستگاه بدن بکاربرد ؛ چون بیماری برونشیت تنفس و بخصوص ، نای و قسمت بالای تنفس را درگیر مینماید ، بر طبق این قاعده ، بهترین روش واکسیناسیون برای آن ، اسپری میباشد ؛ ایمنی ایجاد شده در نای ، از جایگزین شدن ویروس بیماری زا در نای ، 'بعدا ' جلوگیری کرده و بدین ترتیب ، از ایجاد بیماری برونشیت ممانعت خواهد نمود . نکته مهم و جالب در این بیماری اینست که بر خلاف روش آشامیدنی ، هیچگونه تداخل با ایمنی مادری جوجه ایجاد نخواهد کرد ، چون همانطور که گفته شد ، واکسن بیماری وارد خون جوجه نمیشود و تنها ایمنی موضعی ایجاد می نماید ؛ این مزیت واکسن اسپری ، مسئله بسیار حایز اهمیت می باشد . حال اینکه برای اسپری و در روز اول چه نوع واکسن برونشیت ، انتخاب شود ، به نوع و شدت بیماری منطقه ای و نظر دامپزشک مجرب و یا کارشناس خبره مرغداری بستگی دارد ؛ اگر بیماری شدیدی در منطقه نباشد ، اغلب بهترین واکسن H120 می باشد ، ولی اگر شدت و نوع بیماری منطقه ای برونشیت دارای مشخصات متفاوت و البته شدید باشد ، احیانا واکسن های 4/91 ،IB88 و یا Ibird استفاده خواهند شد . و یا حتی در صورت نیاز ، می توان مخلوطی از واکسن های H120 را با یکی از واکسن های فوق الذکر ، استفاده کرد .
نکته حائز اهمیت این است که برای اسپری واکسن ، نباید قطرات اسپری بسیار ریز باشد ، که در این صورت ، موقع تنفس جوجه ، واکسن ، به جای قرار گیری در سایت های سلولهای فوقانی تنفس ، به عمق ریه رفته و جوجه از نظر تنفسی دچار مشکل خواهد گردید ؛ و اغلب به این دلیل است که برخی از مرغداران ، به روش  اسپری واکسیناسیون ، دید منفی داشته و بر این باورند که در روش اسپری ، جوجه هایشان ، دچار مشکل تنفسی میشود ؛ که برای حل مشکل ، باید بجای اسپیراتور های معمولی که در آرایشگاه ها ! استفاده میگردد ، از دستگاه های مخصوص و برقی اسپیراتور استفاده نمود . و البته بهتر خواهد بود این کار توسط واکسیناتور ها به بهترین روش صورت بگیرداریا منتخب پارسیان  .

روش کار : برای این منظور ، بهتر است به محض ورود جوجه ها در سالن ، آن ها را در طول سالن و در ردیف های دوتایی کنار هم و چسبیده بهم قرار داد ؛ با این کار از اتلاف واکسن و پرت آن جلوگیری خواهد شد ؛ در ادامه ، واکسن را در حلال واکسن حل می نمایند . معمولا به ازای هر ۱۰۰۰ دوز واکسن ، آن را در ۲۵۰ - ۲۰۰ سی سی حلال ، حل مینمایند ؛ واکسن را در دستگاه اسپری ریخته و پس از تنظیم قطر ذرات ، یک نفر فوری درب کارتن ها را یکی یکی باز کرده و بدنبال آن ،  واکسیناتور ،  نازل دستگاه اسپیراتور را با فاصله ۱۰۰ - ۸۰ سانتی متری بالای سر جوجه ها و بصورت موازی با افق ، گرفته و با حرکت آرام ، واکسن را اسپری می نماید ؛ برای اینکه واکسن بطور مساوی بین جوجه ها تقسیم شود ، بهتر است که تا تمامی کارتن ها را اسپری نموده و در ادامه باقی مانده واکسن را دوباره از اول کارتن های جوجه ها شروع کرد و این کار را تا اتمام واکسن ، تکرار نمود . در این روش جوجه ها نباید خیس شوند که در این صورت واکسیناتور موقع واکسیناسیون به آرامی حرکت نموده و یا قطر ذرات خیلی بیستر بدوه است . واکسن اتلاف و پرت شده است ؛ باید توجه کرد که در موقع واکسیناسیون تهویه ها باید خاموش باشند. معمولا گاهی مواقع ، برای حسن کار ، از واکسن های دوگانه نیوکاسل + برونشیت استفاده می گردد ، که علاوه برونشیت ، برعلیه نیوکاسل نیز ایمنی موضعی ، ایجاد می گردد ؛ که با این کار با یک تیر ، دو نشان زده می شود .
اریان منتخب پارسیان

شعبه اول آریا منتخب پارسیان
 
آدرس :تهران، سهروردی شمالی
شماره شرکت: 88433196 021
شماره همراه :09123968671
09126450684
09121986651
 
 
شعبه دوم آریا منتخب پارسیان
آدرس : اصفهان،خیابان جابر انصاری،ابتدای 5آذر،ساختمان رسول،طبقه دوم،واحد4
شماره شرکت: 03134419879
شماره همراه : 09131005836

شعبه سوم آریا منتخب پارسیان
 
آدرس : مشهد،خیابان کلاهدوز48،منفرد
تلفن:9-05137139037
شماره همراه : 09151006923
شماره حساب آریا منتخب پارسیان
شماره کارت وحساب اریا منتخب
تمامی شمار کات ها و حساب ها
بنام اقای اسماعیل عباسی می باشد
بانک ملی حساب0107630566008
بانک ملی کارت :6037997240514746
بانک صادرات حساب:0104773581000
بانک صادرات کارت:6037691591867478

اخرین مطالب نوشته شده

logo-samandehi