تخم مرغ هم گران شد

image_pdfimage_print

یوسف‌خانی گفت: قیمت هر کیلو مرغ با کاهش قیمت ۵۰۰ تومانی نسبت به اوایل هفته گذشته به ۷ هزار و ۹۰۰ رسید.
مهدی یوسف‌خانی درخصوص قیمت مرغ در هفته جاری گفت: قیمت هر کیلو مرغ نسبت به اوایل هفته گذشته ۵۰۰ تومان ارزان شد و از ۸ هزار و ۴۰۰ تومان در روز جاری به ۷ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است که این قیمت از روز چهارشنبه هفته گذشته‌ ثابت بوده است.
وی در ادامه افزود: پیش‌بینی می‌شود قیمت مرغ از ۷ هزار و ۹۰۰ تومان افزایش نیابد و حتی در اواخر هفته جاری کاهش قیمت را نیز تجربه کنیم و قیمت مرغ بیش‌تر از ۸ هزار تومان افزایش نیابد.
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به قیمت مرغ زنده گفت: هر کیلو مرغ زنده با توجه به قیمت ۷ هزار و ۹۰۰ تومانی مرغ ۴ هزار و ۷۰۰ تومان است این در حالی است که درهفته گذشته قیمت مرغ زنده به هر کیلو ۵ هزار و ۴۰۰ تا ۵ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده که این قیمت معقولی برای مرغ زنده نیست.
یوسف‌خانی در ادامه بیان کرد: با توجه به افزایش قیمت فرآورده‌های طیور در بازار و همچنین افزایش قیمت جوجه شاهد افزایش قیمت مرغ در بازار بوده‌ایم و با توجه به اینکه مرغداران در سال‌های گذشته در این فصل متضرر شده بودند در سال جاری با افزایش قیمت مرغ تا حدودی این ضررها جبران شد.
وی تصریح کرد: قیمت هر کیلو ران مرغ به ۶ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده و هر کیلو سینه بدون استخوان به ۱۵ هزار تومان رسیده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به گرانی قیمت تخم مرغ در بازار گفت: قیمت هر کیلو تخم مرغ به ۵ هزار ۴۰۰ تومان و هر شانه به ۹ هزار تا ۹ هزار ۵۰۰ تومان رسیده و شاهد افزایش قیمت این محصول در بازار هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 13 =

اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
انتخاب نوع محصول
Filters Sort
۱ ۲ ۸
آخرین اخبار
شناخت بیماری های طیور-سالمونلا پولوروم آموزش روش ضدعفونی کردن سالن مرغداری و بهداشت طیور لیست قیمت جوجه 22-3-1400 اعلامی از شرکت آریا منتخب پارسیان  بسته بندی گوشت طیور-تهیه مواد اولیه تولید و بسته بندی گوشت (قسمت اول) لیست قیمت انواع جوجه 19-3-1400 لیست قیمت جوجه 10-30-1400 لیست قیمت انواع جوجه 2-3-1400 اعلامی از شرکت آریامنتخب پارسیان لیست قیمت جوجه 30-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 27-2-1400 قیمت جوجه شترمرغ - بوقلمون - مرغ 23-2-1400 لیست قیمت جوجه 19-2-1400 لیست قیمت فروش انواع جوجه 15-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 13-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 11-2-1400 اهمیت تولید نژادهای مرغ بومی  (بخش اول) راهنمای خرید جوجه شترمرغ تعیین جنسیت در شترمرغ با استفاده از تکنیک های مختلف در سنین متفاوت پرورش مرغ بومی - چشم انداز روشن فروش مرغ تخمگذار بلدرچین ها را بشناسیم مزیت 3Dplus برای کشاورزی برنامه ساخت سالن پرورش مرغ مناسب غذای مرغ تخمگذار چیست؟ چگونه از مرغهای تخمگذار در مزرعه کوچک مراقبت کنیم؟ چگونه می توان مرغداری خوب ساخت؟ کنجاله سویا در دان مرغ قیمت انواع جوجه 29 بهمن99 نحوه راه اندازی تجارت مرغداری - برای مبتدیان پرورش بوقلمون بیوتی بررسی وضعیت پرورش بلدرچین در ایران پوشال مناسب برای کف سالن جوجه باید چه شرایطی داشته باشد اصول تهویه در سالنهای مرغداری مرغ کرچ چیست و چگونه می توان آن را متوقف کرد؟ قیمت انواع جوجه در 20بهمن99 چگونه تولید تخم مرغ تخمگذار را بالا نگه داریم 5 نژاد برتر مرغ تخمگذار راهنمای راه اندازی یک مرغداری راه اندازی مزرعه شترمرغ به زبان ساده شترمرغ ها را بهتر بشناسید! مرغ در چند ماهگی تخمگذار میشه؟ تغذیه مرغ بومی تخم گذار