فروش جوجه بوقلمون - فروش جوجه شترمرغ - فروش مرغ بومی - فروش مرغ بلک استار - فروش مرغ ال اس ال - یکروزه - یکماهه - بوربون - برنز - بیوتی - اردک - بلدرچین

ده نکته مهم نگه داري جوجه شترمرغ تا يک ماهگی09121986651

ده نکته مهم نگه داري جوجه شترمرغ تا يک ماهگی09121986651

ده نکته مهم نگه داري جوجه شترمرغ تا يک ماهگی

 

1-نور خورشید در رشد جوجه شترمرغ ها بسیار تاثیرگذاراست و باعث رشد بيشتر و همچنين باعث از بين بردن باکتري ها و سایر عوامل بیماری زا در بدن جوجه ميشود.بهتر است سعي بیماریهای شترمرغ شود از روز دهم جوجه ها را از سالن نگهداری خارج کرده تا در معرض آفتاب قرار گيرند. و در فصول سرد تر ميتوانيد با ساخت گلخانه اي کوچک جوجه ها را در معرض آفتاب قرار دهيد.

ده نکته مهم نگه داري جوجه شترمرغ تا يک ماهگی09121986651

.2-همانطور که سرما براي جوجه بسيار مضر است گرماي شديد نيز باعث دهيدراته شدن بدن  جوجه و از دست دادن آب و تلف شدن جوجه ميشود.دماي اتاق جوجه هاي کوچک تا بيست روز اول نبايد به بيشتر از 33 درجه برسد.براي جلوگيري از اين امر ميتوانيد از کولر و يا پنکه هاي سقفي استفاده کنيد.

3- در بیست روز اول بهتر است رطوبت اتاق جوجه ها  بیشتر از 30 درصد نباشد.

4- تا بيست روز اول ،زماني که هنوز کيسه زرده کاملا فروش شترمرغ 1ماهه جذب نشده است بهتر است  در جيره ليزين و متيونين استفاده نشود. زرده منشا کافي براي اين دو اسيد آمينه است و بالا رفتن ليزين و متيونين خوراک باعث کند شدن جذب کيسه زرده خواهد شد.ولي از يک ماه به بعد حتما ليزين و متيونين باید به جیره به مقدار حداقل يک کيلو در تن اضافه شود.

 

زنجیره پیوسته خدمات تولید وفروش شترمرغ درایران

5-برخلاف تصور قبلی که برای جذب بهتر کیسه زرده <