?مزیتهای نژادتخمگذارسفید صنعتی ال اس ال۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱_۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱

image_pdfimage_print

مزیتهای نژادتخمگذارسفید صنعتی

آریامنتخب پارسیان

 

۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

۰۹۱۲۶۴۵۰۶۸۴

۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱

 

مزیتهای نژادتخمگذارسفید صنعتی

 تخمگذاری با تعداد بالا

نژاد مرغ تخمگذار ال اس ال توانایی تخمگذاری بالاتری نسبت به دیگر نژادهای مرغ داشته و می تواند بین ۴۱۵ تا ۴۲۰ عدد تخم مرغ در یک دوره ۱۶ ماهه بگذارد یا به عبارت دیگر هر مرغ بین ۲۵ تا ۲۶ کیلوگرم تخم می گذارد.

ضریب تبدیل دان به تخم بالاتر

طبق آنچه که گفته شد مرغ نژاد ال اس ال تولید تخم بالایی داشته و در نتیجه می توان گفت که در این نژاد ضریب تبدیل دان و خوراک به تخم بالا می باشد و آمار نشان داده که این ضریب بین ۲ تا ۲/۱ می باشد. به عبارت دیگر در نژاد مرغ L.S.L  به ازای دریافت میزان دان مساوی با دیگر نژاد ها تعداد تخم مرغ بیشتری برای شما تولید خواهد کرد که این مساله تولید کنندگان را به پرورش این نژاد ترغیب می نماید.

سازگاری با شرایط آب و هوایی کشور ما

بررسی ها نشان داده که ویژگی های ژنتیکی و بیولوژیکی نژاد مرغ ال اس ال سازگاری کاملی را برای این نژاد با شرایط اقلیمی کشور ما و به طور کل منطقه خاورمیانه مانند کویت، سودان، یمن، عربستان ،اردن، قطر، مصر و عراق، رابه ارمغان آورده است. به نحوی که بیش از ۸۵ درصد از جوجه های یک روزه یی که در کشور های منطقه خاورمیانه تولید شده و پرورش داده می شوند را این نژاد تشکیل می دهد.

تخم مرغ های با کیفیت تر

مرغ های نژاد L.S.L  تخم مرغ هایی با پوسته ی ضخیم تر و مقاومتر تولید می نمایند. تخم این نژاد در برابر ضربه مقاومتی معادل ۴۰ نیوتن دارد. این مساله به تولید کنندگان در ارسال تخم مرغ های سالم و کاهش تخم مرغ های شکسته و ضایعات کمک می نماید.

تخم هایی که مرغ تخمگذار نژاد ال اس ال ، می گذارند بین ۱ تا ۱.۵ درصد شکستگی کمتر از سایر نژادها خواهد داشت.

در مجموع ضخامت مطلوب و استحکام بیشتر پوسته ارزش تجاری بیشتری به تخم مرغ های تولیدی این نژاد می دهد.

 

فروش جوجه شترمرغ

فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه مرغ بومی گلپایگانی

فروش جوجه اردک پکنی

فروش جوجه کبک

فروش جوجه بلدرچین

فروش تخم مرغ

فروش خوراک طیور

تماس با پشتیبانی فروش

۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱

۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

۰۹۱۲۶۴۵۰۶۸۴

۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

فروش بذر پیاز

فروش بذر چغندر

 

 

.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
انتخاب نوع محصول
Filters Sort
۱ ۲ ۸
آخرین اخبار
شناخت بیماری های طیور-سالمونلا پولوروم آموزش روش ضدعفونی کردن سالن مرغداری و بهداشت طیور لیست قیمت جوجه 22-3-1400 اعلامی از شرکت آریا منتخب پارسیان  بسته بندی گوشت طیور-تهیه مواد اولیه تولید و بسته بندی گوشت (قسمت اول) لیست قیمت انواع جوجه 19-3-1400 لیست قیمت جوجه 10-30-1400 لیست قیمت انواع جوجه 2-3-1400 اعلامی از شرکت آریامنتخب پارسیان لیست قیمت جوجه 30-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 27-2-1400 قیمت جوجه شترمرغ - بوقلمون - مرغ 23-2-1400 لیست قیمت جوجه 19-2-1400 لیست قیمت فروش انواع جوجه 15-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 13-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 11-2-1400 اهمیت تولید نژادهای مرغ بومی  (بخش اول) راهنمای خرید جوجه شترمرغ تعیین جنسیت در شترمرغ با استفاده از تکنیک های مختلف در سنین متفاوت پرورش مرغ بومی - چشم انداز روشن فروش مرغ تخمگذار بلدرچین ها را بشناسیم مزیت 3Dplus برای کشاورزی برنامه ساخت سالن پرورش مرغ مناسب غذای مرغ تخمگذار چیست؟ چگونه از مرغهای تخمگذار در مزرعه کوچک مراقبت کنیم؟ چگونه می توان مرغداری خوب ساخت؟ کنجاله سویا در دان مرغ قیمت انواع جوجه 29 بهمن99 نحوه راه اندازی تجارت مرغداری - برای مبتدیان پرورش بوقلمون بیوتی بررسی وضعیت پرورش بلدرچین در ایران پوشال مناسب برای کف سالن جوجه باید چه شرایطی داشته باشد اصول تهویه در سالنهای مرغداری مرغ کرچ چیست و چگونه می توان آن را متوقف کرد؟ قیمت انواع جوجه در 20بهمن99 چگونه تولید تخم مرغ تخمگذار را بالا نگه داریم 5 نژاد برتر مرغ تخمگذار راهنمای راه اندازی یک مرغداری راه اندازی مزرعه شترمرغ به زبان ساده شترمرغ ها را بهتر بشناسید! مرغ در چند ماهگی تخمگذار میشه؟ تغذیه مرغ بومی تخم گذار