مهلت وام کرونا ۱۵ روز دیگر تمدید شد

مهلت وام کرونا ۱۵ روز دیگر تمدید شد – مهلت پرداخت تسهیلات بانکی برای پرورش دهندگان آسیب دیده از کرونا تمدید شد

مهلت وام کرونا ۱۵ روز دیگر تمدید شد – پرداخت تسهیلات بانکی برای پرورش دهندگان آسیب دیده از کرونا تمدید شد

همانطور که می دانید بیماری کرونا در سال جاری باعث ایجاد ضرر و زیان در بسیاری از بخش های اقتصادی و تولیدی شده است و حتی باعث تعطیلی بعضی از مشاغل نیز گردیده است. بعضی از مشاغل مانند رستوران ها و فست فودها به دلیل رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از انتشار ویروس به طور موقت در دوران قرنطینه تعطیل شده  بودند، بعضی از مشاغل به دلیل بسته شدن مرزها جهت رعایت شرایط قرنطینه در کشورهای مختلف امکان واردات و صادرات را نداشته و با مشکل مواجه شده بودند و بعضی از مشاغل نیز به دلیل شرایط محیط کار و ازدحام در محیط کار با مشکل مواجه شده بودند.

بنابراین تمدید مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات می تواند برای کسب و کارهای آسیب دیده خبر خوبی باشد!

وام برای پرورش دهندگان مرغ، بوقلمون، شترمرغ و…

به همین دلیل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت حمایت از کسب و کارهای مختلف اقدام به پرداخت تسهیلات با سود کارمزد ۱۲ درصد پرداخت و مشاغل فعال در زمینه ی کشاورزی در خرداد ماه امسال به عنوان رسته ی چهاردهم به فهرست وزارت تعاون اضافه شد و امکان ثبت نام در سامانه ی کارا برای دریافت تسهیلات بانکی فراهم گردید.

رسته ی چهاردهم در بین مشاغل آسیب دیده از کرونا را واحد های پرورش مرغ گوشتی و مرغ مادر گوشتی، مراکز تولید محصولات گلخانه یی سبزی و صیفی جات و مراکز تولید و عرضه گل و گیاهان زینتی و ماهیان زینتی تشکیل می دهند.

در همین راستا مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی از میزان درخواست های تسهیلات مورد نیاز متقاضیان آسیب دیده از کرونا در سامانه کارا، اعلام کرد که دوهزار و ششصد و هفتاد و هفت نفر از افراد بیمه شده در کسب و کارهای کشاورزی برای دریافت تسهیلات با کارمزد ۱۲ درصد ثبت نام کرده اند و در کنار آن فعالان کسب و کارهای کشاورزی که بیمه نداشته اند نیز بیش از هفده هزار تقاضا ثبت نموده اند.

در بین آمار ارائه شده سالن های پرورش مرغ و پرورش دهندگان جوجه مرغ بیشتر ازدیگر پرورش دهندگان طیور مانند پرورش دهندگان بوقلمون و پرورش دهندگان بلدرچین درخواست تسهیلات بانکی کرده اند.در این بین چهل و سه درصد را زیر رسته ی مرغداری، ۱۷ درصد را پرورش مرغ، کشتارگاه های طیور و مرغ  ۱۴ درصد را شامل می گردند.

همچنین از نظر آماری استان های مازندران  با پانزده درصد، استان اردبیل با ده درصد ، استان آذربایجان غربی  با هفت درصد از ثبت نام های افراد بیمه شده برای دریافت تسهیلات را شامل شده اند  ، و کمترین ثبت نام ها مربوط به استان های قم، سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی بوده است.

هدف از پرداخت این تسهیلات حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا و جلوگیری از تعطیلی این واحد های شغلی می باشد و براساس مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مهلت وام کرونا ۱۵ روز دیگر تمدید شد این زمان برای تشکیل پرونده تسهیلات برای مشاغل و کسب و کارهای بیمه نشده و فاقد کد کارگاهی تا پایان شهریورما امسال و کسب و کارهای بیمه شده که کد کارگاهی دارند تا پانزدهم شهریورماه سال ۱۳۹۹ اعلام شده است.

نحوه ثبت نام واحد های پرورش طیور جهت دریافت تسهیلات

باتوجه به اینکه مهلت وام کرونا ۱۵ روز دیگر تمدید شد ه است متقاضیان می توانند از طریق سامانه ی کارا اقدام به ثبت نام نموده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.  آدرس اینترنتی این سامانه جهت تشکیل پرونده و دریافت تسهیلات حمایتی  kara.mcls.gov.ir می باشد. پس از وارد شدن به این صفحه شما می توانید با انتخاب گزینه ی تسهیلات کرونا وارد بخش تسهیلات بنگاه های آسیب دیده از کرونا شوید.

در این بخش افراد فاقد بیمه، خویش فرما و بنگاه های رسمی می توانند جهت دریافت تسهیلات حمایتی اقدام نموده اما صرف ثبت نام به معنای تایید درخواست و پرداخت وام نمی شود.

یکی از نکات بسیار مهم که بانک ها جهت تسهیل فرایند دریافت وام به متقاضیان درنظر گرفته اند، عدم التزام به رسمی بودن ضامن کارمند می باشد که برای مبالغ خاصی که سقف وام با نیاز به معرفی ضامن کارمند در نظر گرفته شده است.

کانال تلگرام ما : اریا منتخب پارسیان 

تماس با پشتیبانی فروش

۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱

۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹

۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

مشاوره رایگان پرورش

فروش جوجه شترمرغ

فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه مرغ بومی گلپایگانی

فروش جوجه اردک پکنی

فروش جوجه کبک

فروش جوجه بلدرچین

فروش تخم مرغ

آدرس اینستاگرام ما:

@ariamontakhab

@montakhabaria_official

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =

اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
انتخاب نوع محصول
Filters Sort
۱ ۲ ۸
آخرین اخبار
لیست قیمت جوجه 19-2-1400 لیست قیمت فروش انواع جوجه 15-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 13-2-1400 لیست قیمت انواع جوجه 11-2-1400 اهمیت تولید نژادهای مرغ بومی  (بخش اول) راهنمای خرید جوجه شترمرغ قیمت جوجه شترمرغ تعیین جنسیت در شترمرغ با استفاده از تکنیک های مختلف در سنین متفاوت پرورش مرغ بومی - چشم انداز روشن فروش مرغ تخمگذار بلدرچین ها را بشناسیم مزیت 3Dplus برای کشاورزی برنامه ساخت سالن پرورش مرغ مناسب غذای مرغ تخمگذار چیست؟ چگونه از مرغهای تخمگذار در مزرعه کوچک مراقبت کنیم؟ چگونه می توان مرغداری خوب ساخت؟ کنجاله سویا در دان مرغ قیمت انواع جوجه 29 بهمن99 نحوه راه اندازی تجارت مرغداری - برای مبتدیان پرورش بوقلمون بیوتی بررسی وضعیت پرورش بلدرچین در ایران پوشال مناسب برای کف سالن جوجه باید چه شرایطی داشته باشد اصول تهویه در سالنهای مرغداری مرغ کرچ چیست و چگونه می توان آن را متوقف کرد؟ قیمت انواع جوجه در 20بهمن99 چگونه تولید تخم مرغ تخمگذار را بالا نگه داریم 5 نژاد برتر مرغ تخمگذار راهنمای راه اندازی یک مرغداری راه اندازی مزرعه شترمرغ به زبان ساده شترمرغ ها را بهتر بشناسید! مرغ در چند ماهگی تخمگذار میشه؟ تغذیه مرغ بومی تخم گذار پرورش قوغاز پلت چی هست اصلا!!! درصورت گیر کردن تخم در مقعد مرغ تخمگذار باید چه کرد مرغ تخمگذار صنعتی آشنایی با شترمرغ آشنایی با مرغ آشنایی با پرورش بلدرچین و سود دهی آن آشنایی با پرورش کبک خلاصه یی از مزایای پرورش بوقلمون جایگزین آنتی بیوتیک در طیور